Polska Fundacja Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym -ECHO-

Pomagamy w rozwoju dzieciom z wadami słuchu, opóźnionym rozwojem mowy, specjalnej troski i ich rodzinom, a także młodzieży i dorosłym z uszkodzonym słuchem.

OVERVIEW

This site fundacja-echo.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have probed nineteen pages within the website fundacja-echo.pl and found forty-nine websites interfacing with fundacja-echo.pl. There is three public network platforms owned by this website.

FUNDACJA-ECHO.PL RANKINGS

This site fundacja-echo.pl is seeing diverging amounts of traffic all round the year.
Traffic for fundacja-echo.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-echo.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-echo.pl

Projekt Alternatywa - Fundacja Echo

Program współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Działania 7. Projekt Alternatywa - Fundacja Echo. Alternatywa dla osób głuchych i słabosłyszących oraz osób z otoczenia Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym Echo. I odwagą w realizacji marzeń.

Świat ciszy i dźwięków.

1 Proszę o szczere komentarze. 2 Nie kopiować treści, zdjęć itp. 3 Nie podszywać pod blogerkę. 4 Nie używać wulgaryzmów w komentarzach. NIE STOSOWANIE SIĘ DO REGULAMINU CZEKAJĄ KONSEKWENCJE! Piątek, 7 sierpnia 2015. Wakacje, ustawienie w Kajetanach. Za bardzo czasu nie mam. Co do studiów a pfron.

Festiwal Surdus Historicus

Przeglądając stare zdjęcia i dokumenty, możemy poznać fakty z życia codziennego, społecznego niesłyszących w przeszłości.

Przystojna Gosia ; - Komentujesz - Motywujesz

Moją pasją jest pisanie i czytanie. Na tym blogu, będę pisać o sytuacjach w codziennym życiu, głównie związanych moją wadą słuchu, ale nie tylko. Bo życie podsuwa mi tematy, którymi będę z wami się dzielić. U mnie będzie czasem zabawnie, a czasem smutniej. Wciąż szukam swojego stylu pisania. Może ten blog ten styl u mnie ukształtuje.

PaidaLogos Maria Kieś Logopeda i Surdopedagog Dziecięcy Warszawa Skype

Jestem magistrem logopedii i surdopedagogiem, można ze mną kontaktować się przez Skype nie wychodząc z domu. Nie musisz stać w korkach, martwić się o aurę widoczną przez okno. Nawet, jeżeli mieszkasz za granicą, a nie masz dostępu do polskiego logopedy to służę pomocą. Wprowadź swój komentarz do tego pola.

BARWY CISZY

SPRAWY SŁABOSŁYSZĄCYCH, GŁUCHYCH, IMPLANTOWANYCH, CODA. Sobota, 19 marca 2016. Natomiast o naszym Świecie Ciszy blogować w innej formie.

WHAT DOES FUNDACJA-ECHO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-echo.pl Mobile Screenshot of fundacja-echo.pl Tablet Screenshot of fundacja-echo.pl

FUNDACJA-ECHO.PL HOST

We diagnosed that a lone page on fundacja-echo.pl took three thousand nine hundred and seventy-two milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
77.55.78.143

WEBSITE IMAGE

I detected that this domain is employing the Apache/2 operating system.

Polska Fundacja Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym -ECHO-

DESCRIPTION

CONTENT

This site states the following, "Polska Fundacja Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym - ECHO - pomaga już od 20 lat." Our analyzers noticed that the web page also said " Polska Fundacja Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym - ECHO -." The Website also stated " Plan zajęć na rok 20172018. Plan zajęć na rok 20172018. Pomagamy w rozwoju dzieciom z wadami słuchu, opóźnionym rozwojem mowy, dzieciom specjalnej troski i ich rodzinom, a także młodzieży i osobom dorosłym z uszkodzonym słuchem. Naszą misją są wspólne działania oparte na wzaj."

VIEW MORE WEB SITES

Fundacja Razem Do Celu Wykształcenie szansą i drogą do niezależnego życia

Każdy ma prawo do nauki. Władze publiczne zapewniają obywatelom powszechny i równy dostęp do wykształcenia. W tym celu tworzą i wspierają systemy indywidualnej pomocy finansowej i organizacyjnej dla uczniów i studentów. Wykazy placówek edukacyjnych w Białymstoku.

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego

Studia podyplomowe - Partnerstwo dla wiedzy. Akredytacje, zapewnianie i ocena jakości kształcenia. Konkurs Warszawa Bez Barier 2017. Premiera musicalu Karol w Krakowie. Ekspert Fundacji ambasadorem w USA.

Fundacja pomagająca emerytom i seniorom Fundacja Szanujmy Godność Człowieka

Głównym celem działalności Fundacji jest budowa Centrum Gabinetów Specjalistycznych Lekarskich dla wszystkich emerytów zapewniając im poczucie bezpieczeństwa zdrowotnego i likwidując braki istniejące w ochronie zdrowia, znosząc bariery dysproporcji społecznej. Gabinety służyłyby następnym pokoleniom wszystkich emerytów województwa małopolskiego likwidując brak opieki zdrowotnej, a także poczucie zagrożenie życia.

Fundacja Emeryt

Ogólnopolskie Porozumienie Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Fundacja Na Rzecz Zdrowego Starzenia się. Fundacja HEREDITIAS - bardzo ciekawe spacery i wycieczki dla seniorów. Skorzystaj z programu do rozliczenia PIT w wersji Online. Obowiązują wcześniej zapisy w biurze fundacji.

Fundacja Feniks - Feniks Foundation

Galeria pod Krzywą Wieżą kreatywne warsztaty dla mieszkańców toruńskiej starówki. There are no translations available.